«Force Lex» - сила закону

Сила команди «Force Lex» - це сукупність знань, досвіду, професіоналізму, вмілого використання інформації для досягнення тільки позитивних результатів і найбільш вірних рішень.

Робота над проблематикою, яку поставив Клієнт, завжди полягає в колективному обговоренні, прийнятті до уваги ідей і знань фахівців компанії «Force Lex» у різних сферах юридичної діяльності, що сприяє задоволенню всіх потреб Клієнта.

У будь-якої проблеми завжди є рішення – просте та зручне, а завдяки злагодженій і успішній роботі юристів компанії «Force Lex» - найбільш прийнятне та досконале для Клієнта.

Наші рішення не суперечать закону, тому що ми націлені на те, щоб вони приводили до поставленої мети і будь-який результат виконаної роботи нашою командою залишався в силі і був незмінним.

Юристи юридичної компанії «Force Lex» мають значний і професійний досвід в практичній юридичній діяльності в різних сферах права. Всі юристи компанії спеціалізуються у відповідних сферах юридичної практики, а також мають здатність працювати в разі необхідності у всіх напрямках діяльності фірми.

«Force Lex» вибудовує довірчі відносини з Клієнтами, що засновані на якісній і кваліфікованій роботі співробітників нашої компанії. Наше завдання - знайти ефективне правове рішення навіть для самих складних випадків, конфліктних ситуацій та судових суперечок.

Клієнти «Force Lex» відомі люди і бізнес-клієнти, але в зв'язку з тим, що основним принципом нашої роботи є повна конфіденційність, ми не розголошуємо їх імен, оскільки не ставимо за мету особистий піар за рахунок Клієнтів.

Юристи та адвокати «Force Lex» взяли участь у великій кількості судових спорів та конфліктів, після яких Клієнт завжди був задоволений результатом нашої роботи і звертався до нас знову.

Юристи «Force Lex» у всіх випадках мають кілька шляхів вирішення однієї і тієї ж проблеми. У нашого Клієнта завжди буде можливість вибрати найбільш ефективний спосіб вирішення його проблеми.

Полуніна Катерина

Полуніна Катерина

Очолює команду професіоналів та відданих своїй справі юристів, діяльність яких спрямована на задоволення інтересів клієнтів.

Детальніше
Коваль Яна

Коваль Яна

Має значний досвід судово-претензійної роботи, надає правову допомогу з питань сімейних та цивільних правовідносин.

Детальніше
  • Україна, м. Київ, Вул. Паторжинського, 4, оф. 8
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • forcelexcompany@gmail.com
  • Ідентифікаційний код юридичної особи 41340202
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Форс Лекс»
Зворотній зв'язок