Компанія «Force Lex» також надає юридичні послуги з питань реєстрації підприємств та фізичних осіб-підприємців під ключ.

Наші фахівці підготують весь необхідний пакет документів для процесу реєстрації фірми, перереєстрації, ліцензування, допомога в терміновій ліквідації підприємства.

Юристи компанії «Force Lex» вже багато років працюють в цій сфері, і тому, ми з упевненістю можемо гарантувати, що реєстрація підприємств різних форм власності буде виконана на найвищому рівні і в найкоротші терміни, що заощадить Ваші гроші і час.

Юристи-професіонали підготують повний пакет документів, необхідний для Вас, і проведуть реєстрацію підприємства у відповідних органах.

Крім того, компанія «Force Lex» надає послуги фізичним особам, які хочуть відкрити свій власний бізнес. Завдяки досконалій і злагодженій роботі фахівців компанії клієнт може реалізувати свої плани швидко і без зусиль, оскільки всю роботу з підготовки документів, необхідних для реєстрації, готують наші юристи.

Також, завдяки практичним навичкам юристів компанії «Force Lex», їх правильному підходу до вирішення питань, що виникли, пов'язаних з реєстрацією або реструктуризацією бізнесу, клієнт зможе реалізувати свої плани в області злиття / поглинання, продати або ліквідувати бізнес.

Наша команда має глибокі знання, унікальний досвід і широку практику, що дозволяє компанії «Force Lex» забезпечити комплексний підхід до вирішення складних проблем клієнтів в сфері реєстрації.

 

Компанія «Force Lex» надає наступні реєстраційні послуги:

 

- реєстрація юридичної особи, фізичної особи-підприємця, громадських і благодійних організацій;

- внесення змін до установчих документів;

- припинення діяльності юридичної особи, фізичної особи-підприємця, громадських і благодійних організацій.

  • Україна, м. Київ, Вул. Паторжинського, 4, оф. 8
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • forcelexcompany@gmail.com
  • Ідентифікаційний код юридичної особи 41340202
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Форс Лекс»
Зворотній зв'язок