Компанія «Force Lex» стрімко зростає і розвивається в галузі кримінального права та процесу, і тому сміливо може запропонувати якісну і своєчасну юридичну консультацію, широкий спектр послуг, спрямованих на надання професійної правової допомоги як приватним особам так і суб'єктам господарської діяльності.

Всі фахівці нашої компанії мають достатній досвід роботи в сфері кримінального права, отже, ми надаємо не тільки правову оцінку ситуації, в якій опинився клієнт, відповідно до норм чинного законодавства, а також спрямовуємо на практичні шляхи її вирішення, керуючись практичним досвідом, знаннями і аналітичним мисленням,  складаємо документи для того, щоб захистити законні права та інтереси кожного клієнта.

Правозахисники компанія «Force Lex» здатні знаходити об'єктивні факти, прогнозувати хід подальшого розвитку подій, покладаючись на свій досвід, знання, ініціативність і прагнення, контролюючи і аналізуючи дії всіх учасників кримінального провадження або судового процесу, а також збирають вагому доказову базу і завжди досягають позитивного результату.

«Force Lex» досвідчено і комплексно підходить до вивчення поставлених питань і завдань в кожному окремому випадку, що дозволяє самому клієнту оцінити ситуацію і прийняти правильне рішення в складній ситуації.

Адвокати підготують Вас до слідчої дії, розроблять лінію поведінки на допиті, підготують необхідні заяви та клопотання, оскаржать неправомірні дії (бездіяльність) правоохоронного органу, що здійснює розслідування кримінального провадження.

 

Компанія «Force Lex» надає в сфері кримінального права і процесу наступні послуги:

 

Досудове розслідування:

- підготовка, подача процесуальних документів;

- збір і надання доказів;

- участь у всіх слідчих діях;

- консультування з питань, що виникають під час досудового розслідування.

 

Стадія судового розгляду:

- участь в судових засіданнях;

- підготовка і подача заяв, клопотань, скарг тощо;

- підготовка, подання апеляційних та касаційних скарг, заяв про перегляд справ у Верховному суді України, заяв про перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами;

- супровід, участь в судових засіданнях і здійснення представництва та захисту інтересів клієнта при розгляді апеляційних, касаційних скарг, заяв про перегляд справ у Верховному суді України, або заяв про перегляд рішень за нововиявленими обставинами.

  • Україна, м. Київ, Вул. Паторжинського, 4, оф. 8
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • forcelexcompany@gmail.com
  • Ідентифікаційний код юридичної особи 41340202
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Форс Лекс»
Зворотній зв'язок