У компанії «Force Lex» працюють висококваліфіковані юристи, які володіють спеціальними знаннями і навичками в різних галузях права та ефективно захищають інтереси клієнтів.

Юристи «Force Lex» успішно надають якісні послуги в супроводі господарської діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які включає в себе надання юридичних консультацій, підготовку проектів договорів, претензій, відповідей на претензії, юридичних висновків, участь в супроводі ділових переговорів, надання консультацій .

Господарське право завжди актуально для наших клієнтів, а підхід фахівців «Force Lex» до будь-якої справи заснований на теоретичному і практичному досвіді, глибокому аналізі і нестандартних креативних рішеннях, що допомагає нашим клієнтам ефективно вирішити будь-які завдання.

При цьому, знання тонкощів господарського процесу, досвід представництва в суді, ретельний аналіз і оцінка ризиків, які можуть виникнути в процесі судових розглядів дозволяють команді досвідчених юристів знайти оптимальне рішення проблем клієнта, досягти кращих результатів і заощадити його час і гроші.

Крім того, індивідуальний підхід юристів компанії «Force Lex» і конфіденційність при співробітництві з клієнтом є одним з основних принципів роботи.

 

Компанія «Force Lex» надає в сфері господарських правовідносин наступні послуги:

 

Угоди і договори:

- розробка / аналіз договорів та угод;

- складання правових висновків;

- досудове врегулювання спорів;

- представництво інтересів юридичних осіб в органах державної влади, підприємствах, установах, організаціях, органах місцевого самоврядування;

- представництво і захист інтересів юридичних осіб у судовому порядку;

- контроль за виконанням судового рішення.

  • Україна, м. Київ, Вул. Паторжинського, 4, оф. 8
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • 073 163 43 09
  • forcelexcompany@gmail.com
  • Ідентифікаційний код юридичної особи 41340202
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Форс Лекс»
Зворотній зв'язок