Юристи «Force Lex» надають послуги у сфері оподаткування своєчасно та якісно, що дозволить Клієнту обрати необхідне податкове рішення з урахуванням саме його потреб.

«Force Lex» керується лише інтересами клієнта та застосовує інноваційні підходи та методи при вирішенні їх проблем за допомогою професійних знань своїх юристів.

Співробітники «Force Lex» завжди готові запропонувати своїм клієнтам оптимальні та ефективні рішення, враховуючи всі нюанси податкового законодавства, що призведе до мінімізації податкового тиску з боку органів державної фіскальної служби.

Компанія «Force Lex» стрімко зростає і розвивається в галузі кримінального права та процесу, і тому сміливо може запропонувати якісну і своєчасну юридичну консультацію, широкий спектр послуг, спрямованих на надання професійної правової допомоги як приватним особам так і суб'єктам господарської діяльності.

Всі фахівці нашої компанії мають достатній досвід роботи в сфері кримінального права, отже, ми надаємо не тільки правову оцінку ситуації, в якій опинився клієнт, відповідно до норм чинного законодавства, а також спрямовуємо на практичні шляхи її вирішення, керуючись практичним досвідом, знаннями і аналітичним мисленням,  складаємо документи для того, щоб захистити законні права та інтереси кожного клієнта.

Правозахисники компанія «Force Lex» здатні знаходити об'єктивні факти, прогнозувати хід подальшого розвитку подій, покладаючись на свій досвід, знання, ініціативність і прагнення, контролюючи і аналізуючи дії всіх учасників кримінального провадження або судового процесу, а також збирають вагому доказову базу і завжди досягають позитивного результату.

Звернення до досвідчених юристів «Force Lex» надасть Вам багато переваг, оскільки наш клієнт в найкоротші терміни зможе отримати якісну консультацію, представництво інтересів клієнта в міграційних органах, своєчасний збір і подачу документів, а також отримання всіх інших послуг у сфері міграції.

Правозахисники «Force Lex» мають значний досвід в регулюванні міграційних суперечок і будуть завжди раді застосувати його для захисту інтересів свого клієнта.

Якщо Вам відмовили у в'їзді в країну, анулювали візу, відмовили в отриманні посвідки на проживання, працевлаштування або громадянства України, юристи «Force Lex» допоможуть Вам відновити Ваші порушені права і оскаржити рішення органів міграційної служби, що прийняті не на Вашу користь.

 • Консультації з питань митного права, зокрема відносно переміщення товарів в режимі імпорту, експорту, транзиту, тимчасового ввезення
 • Правове вирішення спорів, пов’язаних з митним оформленням
 • Складання скарг, заяв, запитів та інших документів правового характеру для прискорення вирішення митних спорів
 • Оскарження рішень, дій та бездіяльності посадових осіб митних органів в адміністративному та судовому порядку

Адвокати «Force Lex» детально розберуться в покрокових діях учасників при виникненні ДТП (дорожньо-транспортної пригоди) і професійно нададуть правову допомогу фізичним і юридичним особам.

«Force Lex» на високому рівні надасть професійну консультацію і кваліфікований правовий захист, якщо Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди або Ваші права були порушені співробітником поліції.

Автоюристи «Force Lex» завдяки великому досвіду, накопичених практичних знанням і професіоналізму можуть комплексно захистити Ваші інтереси, щоб Ви отримали позитивний результат справи.

Компанія «Force Lex» також надає юридичні послуги з питань реєстрації підприємств та фізичних осіб-підприємців під ключ.

Наші фахівці підготують весь необхідний пакет документів для процесу реєстрації фірми, перереєстрації, ліцензування, допомога в терміновій ліквідації підприємства.

Юристи компанії «Force Lex» вже багато років працюють в цій сфері, і тому, ми з упевненістю можемо гарантувати, що реєстрація підприємств різних форм власності буде виконана на найвищому рівні і в найкоротші терміни, що заощадить Ваші гроші і час.

Команда «Force Lex» здатна вирішити будь-які проблеми, які пов'язані з банками та іншими фінансовими установами. «Force Lex» рішуче налаштована швидко нормалізувати ситуацію, що склалася між сторонами конфлікту і налагодити взаєморозуміння між кредиторами (банкам і іншим фінансовим установами) так і їх боржниками.

Юристи «Force Lex» спрямовані працювати тільки на справедливих умовах, щоб наш клієнт отримав максимально можливу вигоду в обставинах, що склалися.

У компанії «Force Lex» працюють висококваліфіковані юристи, які володіють спеціальними знаннями і навичками в різних галузях права та ефективно захищають інтереси клієнтів.

Юристи «Force Lex» успішно надають якісні послуги в супроводі господарської діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які включає в себе надання юридичних консультацій, підготовку проектів договорів, претензій, відповідей на претензії, юридичних висновків, участь в супроводі ділових переговорів, надання консультацій .

Господарське право завжди актуально для наших клієнтів, а підхід фахівців «Force Lex» до будь-якої справи заснований на теоретичному і практичному досвіді, глибокому аналізі і нестандартних креативних рішеннях, що допомагає нашим клієнтам ефективно вирішити будь-які завдання.

Компанія «Force Lex» надає весь спектр послуг в сфері цивільних правовідносин, маючи при цьому набір юридичних інструментів, які необхідні для комплексного і професійного захисту прав і законних інтересів клієнтів «Force Lex».

Юристи «Force Lex» вдосконалюють свої навички і знання, а також збагачують свій правовий досвід в сфері цивільних правовідносин, що сприяє ефективному і швидкому вирішенню конфліктів у цій сфері юриспруденції.

Найбільш успішною і провідної практикою команди «Force Lex» є судові суперечки в цивільних справах, оскільки юристи «Force Lex» допомагають вирішити найскладніші і проблемні питання під час представництва інтересів клієнтів в суді.

Юристи практики компанії «Force Lex» приділяють особливу увагу спеціалізації по трудовому праву і практичного застосування його норм, оскільки питання трудових правовідносин - це одна з найбільш актуальних тем для кожної компанії і працівника, а разом з тим, належне врегулювання відносин між роботодавцем і його працівниками забезпечує досягнення поставлених цілей, ефективне виконання завдань, активний розвиток на ринку, а також задоволеність і зацікавленість працівників в успіху компанії.

Наші юристи, використовуючи свій багаторічний досвід захисту клієнтів в сфері трудової діяльності, завжди знаходять індивідуальне рішення будь-якого питання.

Однією з пріоритетних практик «Force Lex» є супровід проектів в сфері операцій з землею та нерухомістю.

Компанія «Force Lex» включає кращих фахівців в сфері земельних правовідносин та нерухомості.

У зв'язку з тим, що земельні правовідносини тісно пов'язані з нерухомістю, будівництвом, промисловістю та іншими галузями, це передбачає застосування фахівцями «Force Lex» комплексного підходу до вирішення завдань, пов'язаних із землею і нерухомістю.

Сімейне право є одним з основних напрямків діяльності компанії Force Lex. Наші співробітники мають великий багаж знань і успішний досвід в досудовому і судовому врегулюванні спорів в сімейних правовідносинах і безперервно розвиваються в цьому напрямку.

Консультуючи своїх клієнтів в сфері сімейного права, ми намагаємося тісно співпрацювати з ними, скеровуємо всю увага на те, щоб максимально швидко розібратися в потребах клієнта і визначити правильний план дій для досягнення позитивного результату.

Талановиті юристи успішно застосовують у своїй роботі способи і методи медіації, які допомагають сторонам спору налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб сторони змогли самостійно вибрати той варіант рішення, який буде відповідати їхнім інтересам і задовольнить їхні потреби. Таким чином, сторони приходять до спільної згоди за короткий період часу без звернення до суду і з мінімальними фінансовими і моральними затратами.

 • Україна, м. Київ, Вул. Паторжинського, 4, оф. 8
 • 073 163 43 09
 • 073 163 43 09
 • 073 163 43 09
 • 073 163 43 09
 • forcelexcompany@gmail.com
 • Ідентифікаційний код юридичної особи 41340202
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Форс Лекс»
Зворотній зв'язок